Meghan Markle i Victoria Beckham zaprzyjaźniły się! Połączyły je… drogie salony kosmetyczne!

Victoria Beckham została przewodniczką Meghan po ekskluzywnych londyńskich salonach.

Zdjęcie z artykułu: Meghan Markle i Victoria Beckham zaprzyjaźniły się! Połączyły je... drogie salony kosmetyczne!

Po przeprowadzce do Londynu Meghan Markle na nowo układa swoje życie. Jej dom w Toronto został już wystawiony na sprzedaż, a ona sama coraz bardziej przyzwyczaja się do angielskiego stylu życia. Pomaga jej w tym nowa przyjaciółka – Victoria Beckham!

Victoria Beckham i Meghan Markle od niedawna łączy bardzo bliska więź. Podobno Victoria z wielkim upodobaniem służy narzeczonej księcia Harry’ego radami dotyczącymi angielskiej mody. Panie codziennie smsują. Żona Davida Beckhama regularnie podsyła Meghan nowe adresy ekskluzywnych salonów mody i salonów kosmetycznych w Londynie. To bezcenne wskazówki dla przyszłej księżnej!

Meghan jest naprawdę zadowolona z urodowych porad Victorii i jest jej wdzięczna za przedstawianie nowych przyjaciół w Londynie. Zbliżyły się do siebie i codziennie wymieniają wiadomości… Meghan ufa jej i docenia jej rady. Myśli nawet o tym, by skorzystać z usług jej fryzjera podczas tegorocznych świąt” – zdradza osoba związana z rodziną królewską.

Taka przyjaciółka w nowym mieście to zdecydowanie skarb!

Zdjęcie z artykułu: Meghan Markle i Victoria Beckham zaprzyjaźniły się! Połączyły je... drogie salony kosmetyczne! Victoria Beckham; Rex Features/East News
Ilustracja do artykułu Meghan Markle i Victoria Beckham zaprzyjaźniły się! Połączyły je… drogie salony kosmetyczne!

Zdjęcie z artykułu: Meghan Markle i Victoria Beckham zaprzyjaźniły się! Połączyły je... drogie salony kosmetyczne!

zigazigha_34 zigazigha_30 zigazigha_18fr

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.