Mel B proponowała grupowy seks Ricie Orze! „Grzecznie odmówiła”

Mel B proponowała grupowy seks Ricie Orze! "Grzecznie odmówiła"

Rozwód Mel B i Stephena Belafonte to na pewno jeden z największych skandali tego roku. Piosenkarka ujawniła, że przez lata była ofiarą przemocy domowej. Belafonte bił ją pięścią, dusił, szarpał i popychał. Brown twierdzi, że przemoc zaczęła się już w pierwszym roku po ślubie. Potem na jaw wyszły kolejne szokujące fakty z prywatnego życia byłej Spice Girls.

41-latka utrzymywała, że mąż przez ostatnią dekadę zmuszał ją do uprawiania seksu grupowego z przypadkowymi osobami i wszystko nagrywał. Innego zdania jest była niania trzech córek pary, która zeznała w trakcie sprawy rozwodowej gwiazdy, że do orgii namawiała ją właśnie Mel B. Lorraine Gelles uprawiała seks głównie z gwiazdą, zaś Belafonte „sam się zaspokajał ” nagrywając jednocześnie żonę z nianią własnych dzieci.

Jak twierdzą informatorzy brytyjskich tabloidów mąż zmusił Mel B do życia w „otwartym małżeństwie”. Wokalistka musiała nawet sama szukać osób chętnych do seksu z nią lub w trójkącie. Ponoć trzy lata temu po gali w Hollywood była Spice Girls grupowy seks zaproponowała… Ricie Orze.

Po wspólnej kolacji zaprosili ją do siebie do domu. Potem otwarcie powiedzieli co mają w planach. Była zszokowana. Grzecznie odmówiła – powiedział informator magazynu The Sun.

Zdaje się, że Rita ma spore powodzenie.

article-2296570-18D05C6A000005DC-712_306x817 article-2296570-18D05C9D000005DC-958_634x1003

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.