Victoria Beckham pokazała twarz córki wielkiej gwiazdy. Jest na nią wściekła!

Victoria Beckham pokazała twarz córki Stelli McCartney

 

Victoria Beckham pokazała twarz córki Stelli McCartney

Beckhamowie to jedna z nielicznych rodzin, która nie ukrywa twarzy swoich dzieci. Na ich profilach w kanałach społecznościowych aż roi się od słodkich zdjęć z całą czwórką pociech, większość z nich ma własne profile na Instagramie, a poza uroczą Harper wszyscy powoli pracują na własne nazwisko. Brooklyn fotografuje, Cruz śpiewa, a Romeo pozuje dla największych domów mody.

Wiadomo było zatem, że o szóstych urodzinach Harper usłyszy cały świat, a zdjęcia w mgnieniu oka obiegną internet. Któż nie chciałby pochwalić się imprezą dziecka w samym Pałacu Buckingham, wystawnym śniadaniem czy pięknym tortem z drogiej cukierni? Na pewno nie zrobiłaby tego Stella McCartney, która podobno jest wściekła na Victorię za wrzucenie do sieci zdjęć z wyraźną twarzą jej córki Reiley Dilys Stelli.

Stella od zawsze unikała szumu w mediach, nie chciała funkcjonować jako celebrytka i dotychczas udawało się jej to perfekcyjnie. Znana jest przede wszystkim ze swoich projektów i sukcesów w branży mody. Victoria zrujnowała to, co wypracowała sobie latami. Pokazanie twarzy dziecka jest według Stelli niedopuszczalne – mówi źródło The Sun.

Plusem w całej aferze jest to, że na zdjęciu oprócz Harper i Reiley pozują także cztery inne dziewczynki w niemalże identycznych stylizacjach. Dla Stelli to jednak za mało.

Czy będzie wojna? A może Victoria właśnie w ten sposób próbuje zaszkodzić konkurencji?

Stella McCartney z córką

Stella McCartney z córką

Victoria Beckham świętuje urodziny Davida

Victoria Beckham z Harper

Victoria Beckham pokazała twarz córki Stelli McCartney

article-0-18323B76000005DC-783_634x887 article-0-18471EA8000005DC-716_634x687 article-0-19765F7A000005DC-601_634x789

4 Komentarze

  1. Według mnie jest to zwyczajne zdjęcie z urodzin,więc Victoria miała powody je upubliczniać,a tamta nie powinna się czuć tym pokrzywdzona itp,ale wiadomo,światem sławy rządzą inne reguły.. Miłego dnia :)

  2. Nad morzem też upały, ale na pewno mniejsze niż na południu. Dwa dni były takie ciężkie, że nie dało się wyjść, teraz jest już lepiej, słońce świeci i jest idealnie :) Niedługo lato się skończy i znowu będziemy narzekać, że za zimno :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.