Mel B ujawnia dramatyczne kulisy małżeństwa. „Mąż bił mnie, zmuszał do trójkątów, groził zrujnowaniem życia”

Mel B zebrała się na odważne wyznanie. Piosenkarka wyznała, że jej były mąż, Stephen Belafonte, znęcał się nad nią i zmuszał do seksu w „trójkącie”. Gehenna gwiazdy trwała ponad 10 lat.

Mel B i Stephen Belafonte

Mel B (41 l.) jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, która zyskała sławę jako jedna z wokalistek girls bandu Spice Girls. Obecnie realizuje się też jako prezenterka telewizyjna. Od jakiegoś czasu media żyją jej życiem prywatnym oraz niedawnym rozwodem z mężem.

Mel B ujawnia kulisy związku z eks-mężem

Teraz Mel B ujawniła mroczne kulisy małżeństwa ze Stephenem Belafonte. W rozmowie z serwisem TMZ piosenkarka zdradziła, że eks-mąż znęcał się nad nią, bił ją i zmuszał do seksu w trójkącie. Prawnicy artystki wydali oświadczenie, w którym opowiedzieli o relacji Mel B i Stephena Belafonte.

„W listopadzie 2007 roku, w noc jej występu w finale «Tańca z gwiazdami», Stephen miał złapać ją obiema rękami wokół szyi, po czym miał ją dusić i rzucić o podłogę. (…) W lipcu 2012 roku Mel B miała nagrywać z Usherem filmik na potrzeby programu «X Factor», [w którym jest jurorką - red.]. Przed wyjściem na nagrania Belafonte wściekł się z zazdrości i uderzył ją pięścią w twarz, kalecząc wargę. Jak zapytała go, jak ma pracować z raną, odpowiedział, że powinna wcześniej myśleć, zanim zdecydowała się «flirtować i pieprzyć z Usherem»” – czytamy w oświadczeniu Mel B.

W dalszej części dokumentu czytamy, że Mel B została uderzona przez męża także w sierpniu 2012 roku, dzień po występie piosenkarki na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. „Zmusił ją do tego, by napisała na Twitterze, że [rany na twarzy - red.] to wina upadku w butach Christiana Louboutina na wysokim, 7-calowym obcasie” – czytamy.

Mel B oświadczyła też, że Stephen Belafonte zdradzał ją i zapłodnił nianię ich dzieci, po czym wymusił na niej dokonanie aborcji. W zamian to mężczyzna miał zapłacić opiekunce 300 tys. dolarów, wziętych z konta Mel B. Eks-mąż był też, zdaniem piosenkarki, w nielegalnym posiadaniu broni.

Jak przyznała Mel B, z powodu „emocjonalnego i fizycznego zmęczenia” dokonała w 2014 roku próby samobójczej, połykając całą butelkę aspiryny. Kiedy jednak chciała zadzwonić po karetkę ratunkową, Stephen Belafonte miał jej to uniemożliwić i zamknąć ją w sypialni, krzycząc „umieraj, s*ko!”. Co więcej, zdaniem Mel B, mąż dysponuje seks-taśmami z jej udziałem. Mężczyzna miał zmuszać ją do uczestnictwa w trójkątach seksualnych z nim oraz przypadkowymi kobietami, które później sekretnie nagrywał. Kiedy piosenkarka odmawiała seksu, mężczyzna miał grozić ujawieniem seks-taśm.

Redakcja TMZ spotkała Stephena Belafonte’a na ulicy i zadała mu pytania na temat oskarżeń. „Mów, mów, nigdy nie słyszałem o tych rewelacjach. Usher nie był w «X Factorze», więc jak mogli nagrywać wspólne wideo? Zmuszałem ją do trójkątów? Ok… Mel B to matka moich dzieci, zatem mój komentarz jest taki: naprawdę zastanawiam się, jak te jej oskarżenia odbiją się na naszych dzieciach. Jestem zszokowany tymi doniesieniami, podobnie jak nasze dzieci” – reagował zażenowaną miną Stephen Belafonte. „Ktoś chce ze mnie zrobić złego chłopca. Nikt nic nie znalazł” – odpowiedział na zarzuty o nielegalne posiadanie broni.

Mel B i Stephen Belafonte pobrali się w czerwcu 2007 roku, jednak dopiero w marcu tego roku sąd orzekł o ich rozwodzie. W oświadczeniu piosenkarka wyznała, że wielokrotnie chciała odejść, ale mąż „zastraszał ją przemocą i groził zrujnowaniem życia w każdy możliwy sposób, zrujnowaniem kariery i zabraniem dzieci.

1410953208007_wps_36_EXCLUSIVE_Mel_B_dines_at_

3 Komentarze

  1. Te informacje o Mel pewnie szybko nie ucichną, szkoda mi jej, ale za jakiś czas pewnie wszyscy i tak zapomną, a ona może w końcu zacznie normalne życie

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.