Mel B ujawnia kulisy małżeństwa. „Mąż bił mnie. Groził zrujnowaniem życia”

Jej wyznania wprawiają w osłupienie!

Jej wyznania wprawiają w osłupienie!

Niespełna dwa tygodnie temu była Spicesetka oznajmiła publicznie, że po 10 latach małżeństwa rozwodzi się z Stephenem Belafonte. Jako powód rozstania wokalistka podała „różnice nie do pogodzenia”.Ta informacja zdziwiła fanów Mel B, ponieważ ona i jej mąż uchodzili za zgodne małżeństwo. Para chętnie pozowała do zdjęć i nie szczędziła sobie czułości przed fotoreporterami. Okazuje się, że kulisy ich związku wprawiają w osłupienie. Dopiero teraz piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć, jakim potworem potrafił być jej mąż.

Mąż Mel B bił ją i zmuszał do seksu w trójkącie

W rozmowie z serwisem TMZ Mel B wyznała, że były mąż znęcał się nad nią, bił ją i zmuszał do seksu w trójkącie. Prawnicy piosenkarki wydali oświadczenie, w którym opowiedzieli o makabrycznych kulisach związku Melanie Brown i Stephena Belafonte.

- W listopadzie 2007 roku, w noc jej występu w finale „Tańca z gwiazdami”, Stephen miał złapać ją obiema rękami wokół szyi, po czym miał ją dusić i rzucić o podłogę. W lipcu 2012 roku Mel B miała nagrywać z Usherem filmik na potrzeby programu „X Factor”. Przed wyjściem na nagrania Belafonte wściekł się z zazdrości i uderzył ją pięścią w twarz, kalecząc wargę. Gdy zapytała go, jak ma pracować z raną, odpowiedział, że powinna wcześniej myśleć, zanim zdecydowała się „flirtować i pieprzyć z Usherem” – czytamy w oświadczeniu.

Makabryczne kulisy małżeństwa

Makabryczne kulisy małżeństwa

W oświadczeniu czytamy także, że Mel B została uderzona przez męża w sierpniu 2012 roku, dzień po jej występie na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Stephen Belafonte zmusił ją wówczas do tego, by napisała na Twitterze, że to wina upadku w butach wysokim obcasie. Zdaniem gwiazdy były mąż zdradzał ją i zapłodnił nianię ich dzieci, po czym wymusił na niej dokonanie aborcji. W zamian Belafonte zapłacił opiekunce 300 tys. dolarów, wziętych z konta wokalistki. Mel B oświadczyła też, że mężczyzna posiada nielegalnie broń.

Szokujące wyznanie

Szokujące wyznanie

Mel B przyznała, że z powodu „emocjonalnego i fizycznego zmęczenia” w 2014 roku dokonała próby samobójczej, połykając dużą ilość tabletek. Kiedy jednak chciała zadzwonić po karetkę, były mąż miał jej to uniemożliwiać i zamknąć ją w sypialni.

Zdaniem byłej Spicesetki, Stephen Belafonte posiada seks-taśmy z jej udziałem. Mężczyzna miał zmuszać ją do trójkątów z nim i przypadkowymi kobietami, co w tajemnicy nagrywał. Kiedy Mel B odmawiała seksu, groził ujawnieniem nagrań.

article-0-167811F2000005DC-947_634x510

4 Komentarze

  1. Straszne to wszystko co opisuje Mel B. Ale jeśli to prawda, to czemu tak długo zwlekała. Rozumiem, że ją szantażował, ale w końcu i tak prawda wyszła na jaw, a może mogła już dawno się uwolnić i zacząć nowe, spokojniejsze życie. Oby w końcu się jej ułożyło i dzieci na tym bardzo nie ucierpiały, bo na pewno jak kiedyś to przeczytają, to ich to zaboli :(
    Jak tam, wypoczęta, podróż do domu udana? Pozdrowienia :*

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.