W życiu nie pomyślelibyśmy, że Victoria założy coś takiego. Założyła. Spodobało się: Prawdziwa Beckham!

z345is5i[1]Victoria Beckham

Rodzina Beckhamów to chyba najpiękniejsze połączenie mody i sportu, jakie potrafimy sobie wyobrazić. Jednak do tej pory myśleliśmy, że Victoria jest w tym domu ostoją elegancji, której poza mężem, nic nie łączy z piłkarską murawą. Myliliśmy się.

Pani Beckham projektuje zazwyczaj proste, zwykle dość skromne sukienki. Tworzy też eleganckie torebki i pięknie skrojone żakiety. Sportowy luz czy dresy nie są tym, z czym kojarzy nam się jej szczupła postać, ale może czas to zmienić.

Victoria Beckham pokazała swoim fanom zapowiedzi pierwszych „looków” z najnowszej kolekcji. Wszystko jest po staremu – minimalistycznie i z klasą. Jest jednak dowód na to, że żona legendy piłki nożnej wkracza do świata sportu. Na dodatek nie pokazała go na modelce, pozuje w nim sama:

Bag inspiration AW 2015 – podpisała zdjęcie.

Victoria BeckhamInstagram.com/victoriabeckham

 

<< WIĘCEJ ZDJĘĆ BECKHAMÓW >> Fani byli zachwyceni:

Victoria BeckhamInstagram.com/victoriabeckham

Prawdziwa Beckham – pisali. – Wygląda świetnie!!

Nie wiemy czy Victoria zaprojektowała plecak-piłkę, podejrzewamy, że raczej pożyczyła go od syna. Ale na pewno idzie nowe.

Póki co uznajemy, że Beckham mogła być lekko zmęczona, była w szalonym nastroju lub faktycznie postanowiła otworzyć się na nieznane, modowe terytoria. O trzęsieniu ziemi zaczniemy mówić, kiedy zobaczymy jak uśmiecha się od ucha do ucha lub pomyka w wykrzywionych uggsach.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.